آزمایشگاه زیست آزمون پارس

 

شركت خدمات فني- آزمايشگاهي زيست آزمون  پارس به عنوان نخستين شركت ارائه كننده خدمات مشاوره اي و آزمايشگاهي در زمينه محيط زيست در استان اصفهان  در سال ۱۳۸۵ توسط تعدادي از مديران و كارشناسان با سابقه در زمينه محيط زيست تاسيس گرديد. اين شركت در خرداد ماه ۱۳۸۶ در شمار آزمايشگاههاي معتمد سازمان حفاظت محيط زيست قرار گرفت و در سال  ۱۳۸۷  نيز موفق به اخذ پروانه  لازم از دانشگاه علوم پزشكي  و خدمات بهداشتي دانشگاه اصفهان  براي ارائه خدمات آزمايشگاهي بهداشت حرفه اي گرديد.

آزمایشگاه معتمد محیط زیست
آزمایشگاه معتمد محیط زیست

معرفی شرکت:

 مديران شركت:

 

حميد پاكفرد        مدير عامل و مسئول بخش آزمايشگاهها

تحصيلات:           ليسانس مكانيك    ماشينهاي كشاورزي

فوق لیسانس محیط زیست – آلودگی هوا

 

رمینا فهامی       نايب رئيس هیات مدیره

تحصيلات:          کارشناس محيط زيست

 

سوابق کاری زیست آزمون پارس

جلب اعتماد مشتریان از افتخارات ماست:

خدمات زيست محيطي و آزمايشگاهي

 • این شرکت از سال ۱۳۸۶ تا کنون، در قالب قرارداد طرح خوداظهاری در بیش از ۱۰۰ صنعت در استان اصفهان و دیگر استانها، فعالیت نموده است.همچنین مفتخر به ارائه همکاری در اندازه گیری و پایش آلاینده های خروجی دودکش، آنالیز آب و فاضلاب و دیگر موارد زیست محیطی، بنا به درخواست صنایع و شرکتها، بوده است.

خدمات مهندسي بهداشت حرفه اي

 • در بخش مهندسی بهداشت و سلامت کار، اين شركت با اخذ مجوز از معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي اصفهان  ،از سال ۱۳۸۷  تا کنون، موفق به عقد  قرارداد با کارخانجات و شرکتهای متعدد  و ارائه  خدمات  با  کیفیت و  رعایت استانداردهای مربوطه بوده است.

مشاوره ، اصلاح ، طراحی و اجرای سیستمهای تصفیه فاضلاب

 • از سال ۱۳۸۹، با توجه به  توان و تخصص  تعدادی از همکاران  و کارشناسان  شرکت، اقدام به فعالیتهای مهندسی در خصوص مشاوره و طراحی سیستمهای تصفیه فاضلاب نموده است.

خدمات ترموگرافی

 • از  سال ۱۳۹۲  با  استفاده  از کاربری دوربینهای ترموویژن، اقدام به بررسی مباحث  انرژی  در شرکتها و  صنایع  نموده است. بررسی وضعیت تجهیزات، عایق های  حرارتی، افزایش  دما  در  اتصالات  محوری و  شناسایی اختلال در اتصالات شبکه  برق  و  به طور کلی بررسی تمام  عیوبی که با افزایش  دما  همراهند، از مهمترین کاربردهای گرمانگاری مادون قرمز میباشد.

در این راستا، شرکت زیست آزمون پارس افتخار دارد با عقد قرارداد طی دو سال متوالی، با شرکت گاز استان اصفهان، اقدام به چک کردن وضعیت عایقهای حرارتی شوفاژخانه ها،پشت بام، پنجره های ساختمانهای اداری، تابلوهای برق و نیز  عایقهای لوله های انتقال سیال گرم در ایستگاههای CGS  استان اصفهان نموده است.

 

از دیگر فعالیتها و سوابق شرکت، میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • خدمات مشاوره زیست محیطی جهت انتخاب صنعت سبز
 • اجرای پروژه " تعیین شار آلودگی صوتی در دو فاز در شهر اصفهان" با همکاری سازمان حمل و نقل و  ترافیک شهری شهرداری اصفهان (سال ۱۳۸۹)
 • برگزاری سمینار و همایش و دوره های آموزشی
 • تاسیس شرکت آریاز سنجش انرژی (آرسان) ، در راستای پاسخ به نیاز مدیریت مصرف انرژی و حفاظت محیط زیست با پشتیبانی چند شرکت داخلی و خارجی فعال و همکاری کارشناسان و متخصصان مربوطه (سال ۱۳۸۹)
 • ناظر پروژه " اجرای طرح بهینه سازی انرژی و کاهش مصرف بنزین و نفت و گاز" ، کارفرما اداره کل محیط زیست استان اصفهان (۱۳۹۰)
 • مشاوره " برنامه عملیاتی مدیریت پسماندهای ویژه و صنعتی" در بیش از ۳۰ صنعت در استان اصفهان

      

خط  مشي زیست آزمون پارس

       توجه به  كيفيت ارائه خدمات و اصول بهداشت، ایمنی و  محیط زیست  در شرکت زیست آزمون پارس یک  ارزش است و سلامت منابع انسانی و محیط زیست به عنوان رکن اصلی  تلقی میگردد.هدف ما  ارتقاء سطح دانش و بهره وري فراگيران ، افزايش فرهنگ ايمني، بهداشت و محيط زيست در سطح صنايع و شهروندان ، نزدیک شدن به توسعه پایدار، كمك به ایجاد محيط زيستي سالم و تاحد امکان بدور از حادثه و بیماری های شغلی می باشد.

      معتقدیم عملکرد خوب در ارائه خدمات، بخش جدایی ناپذیر از مدیریت سازمان ها می باشد و یک سیستم موثر ایمنی ،بهداشت و محیط زیست منجر به بهره وری،کیفیت و سود دهی و شادابی سازمان خواهد شد. استانداردها ، الزامات قانونی واهداف بهداشت ، ایمنی ومحيط زيست را دربرنامه ریزیهای کلان  خود قرار خواهیم داد .بديهي است دستيابي به اين سيستم تنها زماني تحقق خواهد يافت که تمامي  كاركنان و واحدها  درجهت نيل به اين اهداف از هيچ تلاشی فروگذاری ننمایند.مفاد اين خط مشي به صورت مدون توسط هئيت مديره  مورد بازنگري قرار گرفته است.

 

 بيانيه ماموريت شركت زيست آزمون پارس

          شركت زيست آزمون پارس ارائه دهنده خدمات زیست محیطی و مهندسی بهداشت حرفه اي و فعال در زمینه خدمات آموزشي به صنايع و سازمانها مي باشد .  اين  شركت  با استفاده از تجهيزات مدرن و پيشرفته با همكاري كارشناسان مجرب و اساتيد دانشگاه ،يكي از شركت هاي دانش محور در کشور مي باشد.توجه به سرمايه هاي انساني جزء اصول اين شركت بوده و در راستاي ارتقاء سطح سلامت محيط زيست و محيط كار، مشاوره هاي تخصصي جهت رفع مغايرت هاي مربوطه ارائه مي نمايد. همواره در تلاش جهت ارتقاء سطح دانش و كيفيت خدمات خود مي باشد و در این راستا از مشاركت كليه كاركنان و پيشنهادات ايشان استفاده می نماید.

چشم انداز :

    با كيفيت ترين و بزرگترين شركت آموزشي در زمينه های مدیریت HSEE و مدیریت صنعتی در استان اصفهان و استانهای همجوار

آزمایشگاه معتمد محیط زیست
آزمایشگاه معتمد محیط زیست

خدمات ما:

 

شرکت زیست آزمون پارس در راستای همکاری با بخش صنعتی و محیط زیست خدمات زیر را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه میدهد

 • بهداشت حرفه ای
 • دپارتمان آموزشی Midya
 • زیست محیطی
 • سیستمهای تصفیه فاضلاب
 • مدیریت انرژی و ترموگرافی
 • خدمات مشاوره ای

مجوز و گواهینامه ها